Nominis Özlüce Konutları Satışta!

Şehrin yeni gözdesi Özlüce de yükselen modern, konforlu ve huzurlu bir yaşam alanı konsepti.

N ominis Yapı / Özlüce Konutları, 4 adet 2+1 Normal daire ve 6 adet Dublex 2+1 daireden oluşan modern bir yaşam alanı konsepti ile beğeninize sunuluyor.

Sürekli değişen ve gelişen Bursa'ya modern yaşam standartlarına uygun konutlar üretilmesi ihtiyacını gidermek amacıyla yola çıkan Nominis Yapı & İnşaat, şehrin yeni gözdesi Özlüce semtine müthiş bir yaşam alanı konsepti getirmeye hazırlanıyor.

Daire başına 2 araçlık otopark, yerden ısıtma, 122 ila 215 metrekare arası lüks daireler, özel kampanyamız dahilinde sınırlı bir süre için sadece 295.000 TL den başlalayan fiyatlar ile satışta.

Sınırlı sayıda kontenjan dahilinde satışta olan lüks Nominis Özlüce Konutlarına sahip olmak için hemen satış ofisimizi arayarak detaylı bilgi ve rezervasyon yapabilirsiniz...

2 Comments

 1. ahmet dede dedi ki:

  dubleks dairelerin fiatı nedir projenin konumu hakkında bilgi verirmisiniz iyi günler hayırlı işler

  • Nominis Yapı dedi ki:

   Merhabalar Ahmet bey, Nominis Özlüce Konutları projemiz Özlüce Köy tarafında, Özlüce Pazar alanına oldukça yakın bir konumdadır. Dairelerin fiyatları değişkenlik gösterdiği için daha doğru ve detaylı bilgi alabilmeniz için Hafta içi mesai saatleri içerisinde 0 224 532 0 999 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

   İlgilinize teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir